Bizi Tanıyın!

2E Medikal olarak 2015 yılından bu yana insan sağlığını her şeyin önünde tutarak büyük bir sorumlulukla bu sektörde yer almaktayız.

Günümüzde yaygınlaşmış ve yaygınlaşmaya devam edecek olan tek kullanımlık non-steril cerrahi örtüler, önlükler, tulumlar, hasta takımları ve maskeleri en iyi kalitede üretiyor, müşterimizin ihtiyaçlarına göre üretimlerimizi, ürün gruplarımızı, stoklarımızı güncelliyor ve geliştiriyoruz.

Kurucularımız, AR-GE departmanımız ve bünyemizde yer alan bütün çalışanlarımızla tam bir uyum içinde üretimlerimizi sürdürüyoruz. 2E Medikal olarak ülkemizin sağlık sektöründeki kalitesini arttırmak hem de sağlık sektörü standartlarını iyileştirmek için çalışıyoruz ve dünya genelindeki modern tıbbın gerekçelerini ülkemizde de yerine getiriyoruz.

Tek kullanımlık non-steril medikal ürünlerindeki kalitemiz ile birlikte adımızı duyurduk ve şu anda tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Temizliğimizden, titizliğimizden ve hijyenimizden ödün vermeden devam ettiğimiz bu yolda dünyanın birçok yerinde bilinen ve iş yapılan bir firma olmamız bizim için büyük ve hakkıyla kazanılmış bir gururdur.

Kalitemizi yaygınlaştırmanın dışında yenilikçi ve güncel çalışmalarımız ile birlikte bu sektörde öncü olarak yolumuza devam ediyoruz. Karşılıklı güven içerisinde yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetine çokça önem veriyor,müşteri ilişkilerimizi sağlam tutuyoruz. Hiçbir koşulda taviz vermediğimiz ve esnetmediğimiz dürüstlük politikamız ile birlikte her gün daha fazla büyüyor ve gelişiyoruz.

Sağlık çalışanlarımızın %100 güvenebileceği ürünler ile onlara daha sağlıklı ve daha güvenli iş ortamları sunmak öncelikli amaçlarımızdandır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre oluşturduğumuz ürün profili ile birlikte onlara geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve istedikleri ürünleri hızlı, kaliteli, sorunsuz bir şekilde onlara ulaştırıyoruz. Ekibimiz her gün 100.000 maske, 40.000 tulum, 7000 hasta takımı, 100.000 kolonoskopi ürünü, 70.000 ribanasız ve 65.000 ribanalı önlükle üretimine durmaksızın devam etmektedir. Dokumasız (Non-woven) ürünlerimiz gerekli incelemelerden geçmiş olup kalite standartlarına uygundur ve AKREDİTE bir kuruluş olan LMS CERTIFICATION LIMITED tarafından belgelendirilmiştir. Üretimimiz sayesinde elde ettiğimiz başarıların yanı sıra EN 14126, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, CE gibi birçok belge ve sertifikaya sahibiz.

Birlikte çok daha güzel ve çok daha sağlıklı bir dünyaya sahip olabiliriz.

2E Medikal

GÜNLÜK ÜRETİM KAPASİTEMİZ

100000MASKE
40000TULUMLAR
7000HASTA TAKIMI
100000KOLONOSKOPİ
70000RİBONASIZ ÖNLÜK
65000RİBONALI ÖNLÜK

SERTİFİKALAR

Yetki belgelerimiz ve sertifikalarımız...